środa, 20 lutego 2013

Delia HF: Jedwab do włosów

Mam okazję testowania produktu, który już wcześniej dosyć często u mnie gościł, jednak pod szyldem innej marki. Tym razem Jest to jedwab do włosów jednej z czołowych Polskich marek -  "Delia"Jak działać powinien owy specyfik? Jest to laureat nagrody "Uroda 2009", gdzie tytuł zdobył, jako "najlepszy dla urody". Preparat tego typu przeznaczony jest głownie do  regeneracji i ochrony włosów zniszczonych lub narażonych na zniszczenie ciągłą stylizacją. Chroni zarówno przed działaniem temperatury, jak i ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed łamliwością a końcówki przed rozdwajaniem
Wiele z Was ma wątpliwości co do używania kosmetyków do włosów z zawartością sylikonów.  Krąży opinia jakoby sylikon wyniszczał struktur włosa i uniemożliwiał przedostawanie się innym składnikom. Myślę, że owszem  stwarza on powłoczkę, ael nie na tyle mocną, by uniemożliwić dostęp po struktury włosa. Powłoczka ma zadanie ochronne przy stylizacjach, co jest niewątpliwie plusem. Jednym z głównych składników preparatu jest właśnie silikonowa baza.
Wcierając go we włosy otula Nas przyjemny, charakterystyczny zapach towarzyszący większości produktów typu jedwab. Nie pozostawia on efektu przetłuszczonych włosów. Po jego użyciu jest widoczna lekka wizualna poprawa - włosy są bardziej błyszczące. 
Nie jest to produkt wywołujący ochy i achy jednak zważywszy na niską cenę(Średnia rynkowa cena za 100 ml to ok 19 zł) oraz profesjonalne proste i eleganckie opakowanie, myślę, ze jest on wart polecenia.

Jeżeli jesteście zainteresowani  Jedwabiem, bądź którymkolwiek z całej gamy produktów Delia HF zapraszam na stronę producenta, gdzie znajdziecie rzetelne  opisy :

http://www.delia.pl/produkty/show/jedwab100ml

Oraz na Facebookowy Fanpage, gdzie zasięgniecie fachowej porady, serdeczny sztab gotowy odpowiedzieć na każde pytanie i coraz to nowsze konkursy z atrakcyjnymi nagrodami :


https://www.facebook.com/delia.cosmetics?ref=ts&fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz