poniedziałek, 17 grudnia 2012

Bioderma Atoderm - Profesjonalizm, jakich mało.

Tak,  jak w poście poprzednim obiecałam chciałabym Wam przedstawić dwa produkty, które zdecydowanie są hitem samym w sobie, dla osób cierpiących na AZS.

Atoderm PP Gel moussant
żel oczyszczający i natłuszczający


Co Nam powie producent :

 Moje spostrzeżenia:
 Żel przynosi niesamowitą ulgę skórze suchej, łuszczącej się i  ściągniętej w połączeniu z dość gorącą wodą. Ma delikatny nieco "szpitalny" zapach i niebieską  konsystencję, która rozrzedza się pod wpływem temperatury. Pomaga codziennie w łagodzeniu uczucia pieczenia i świądu. Nie ma ograniczeń, co do stosowania- nadzaje sie zarówno do twarzy, jak i ciała.

Cena sklepowa: 
200 ml - ok. 40 zł 
500 ml - ok. 65Atoderm PP Baume
Balsam emolientowy zapobiegający nawrotom przesuszania skóry


 Co Nam powie producent :

 Moje spostrzeżenia:
Tak, jak i poprzednik  przynosi ukojenie. Wchłania się szybko i pozostawia uczucie komfortu, bez ściągnięcia. Najlepiej nakładać zaraz po przemyciu wyżej wymienionym żelem. Stosuję ok 2-4 razy dziennie i  na prawdę wid efekty jego działania. Zapach delikatny i bardzo podobny do zapachu żelu. Poza tym jest ekonomiczny i wydajny.

Cena sklepowa: 
200 ml - ok. 50 zł 
500 ml - ok. 80

 
Jeżeli i Wy macie problem ze swoją skórą z którym nie potraficie sobie poradzić zaglądajcie na  stronę producenta lub na ich Facebookowy Fanpage, gdzie znajdziecie wiele ciekawych porad, konkursów z nagrodami i nowości


Moim zdaniem sztab Bioderma staje na wysokości zadania i stara się odpowiadać na wszystkie pytania.Są to ludzie, którzy  z powołaniem i zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Zarówno ich, jak i produkty marki BIODERMA oceniam na wieelką 6 z +! ;) 

2 komentarze:

  1. Ależ masz szczęście ostatnio! Super

    OdpowiedzUsuń
  2. Troszkę się postarać trzeba, ale myślę, że warto :)

    OdpowiedzUsuń